Jdi na obsah Jdi na menu

Kamerové systémy

Kamery a kamerové systémykamera-1.jpg

Potřebujete do vašeho obchodu, firmy, domu, nebo jakéhokoli objektu nainstalovat kvalitní a spolehlivý kamerový systém? Naše firma zajišťuje profesionální instalace kamerových systémů různých typů. Poskytujeme komplexní služby od dodávky přes instalaci až po správu těchto systémů, včetně odborného poradenství a kompletního zaškolení. Samozřejmostí je vypracování nabídky, možnost servisní smlouvy a návrh kamerového systému na míru, přesně podle Vašich požadavků a potřeb.

Nabízené služby

  • analogové systémy – nejstarší technologie, nižší rozlišení a nižší cena, přenos po koaxiálním kabelu případně po kabelu s krouceným páry pomocí převodníky
  • IP systémy – novější technologie, vyšší až vysoké rozlišení, vyšší pořizovací náklady, přenos signálu strukturovanou kabeláží (možno společně s napájením kamer)
  • HD analogové systémy – kombinuje výhody obou předchozích technologií  – vyšší rozlišení oproti analogovým kamerám, ale nižší náklady na pořízení oproti IP systémům. Systém se skládá ze záznamového zařízení (zpravidla pro 4, 8, 16 případně 24 kamer) a jednotlivých kamer. Nová záznamová zařízení umožňují i připojení kamer různých typů – např. analog + HD analog + IP. Případný přechod z analogového kamerového systému tak může být postupný. Nejprve se vymění záznamové zařízení a pak se mohou postupně měnit jednotlivé kamery.

                                                                                                                      

 

Kontakt

Petr Černý
Malešovice 217
66465

ičo:72399830

+420 605 363 970

info@elektroinstalpetr.cz