Jdi na obsah Jdi na menu

Montáž, demontáž a servis lakovacích kabin

Provádíme montáž i demontáž lakovacích kabin kabina-2.jpg

Naše firma nabízí komplexní montáž i demontáž lakovacích kabin a boxů. Jsme schopni si poradit s každým potenciálním problémem, který může nastat.

Zajistíme Vám montáž lakovacích kabin a boxů. Nebudete ztrácet ani hodinu, stačí zavolat a my budeme na Vašem požadavku ihned pracovat a to jak v ČR,  tak i SK.

Montáž lakovacích kabin ještě nikdy nebyla preciznější a snadnější. Obraťte se na profesionály a o vše potřebné se rádi postaráme. Nejmodernější přístroje a systémy zajistí dokonalou kvalitu. Mnoholetá praxe v oboru a vysoká úroveň prováděných prací. Svěřte se opravdovým odborníkům. Jak v ČR, tak i na Slovensku.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet a doporučí nás dále. Nabízíme proto pouze profesionální jednání a nejvyšší kvalitu a rychlost, s jakou Vám poskytneme naše služby.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, protože si uvědomujeme, že každý má jiné potřeby a těm chceme vyhovět. Navrhneme Vám tedy takové technické řešení pro montáž, které pro Vás bude nejvhodnější. 

Věříme, že poskytujeme ty nejlepší služby. Budeme se těšit na spolupráci!

kabina.jpg

 

Kontakt

Petr Černý
Malešovice 217
66465

ičo:72399830

+420 605 363 970

info@elektroinstalpetr.cz